fbpx

Szafy na miarę Twoich potrzeb

Interesują Cię pojemne szafy, na miarę Twoich potrzeb? Kalisz daje Ci spory wybór

W naszym sklepie znajdziesz ogromny wybór szaf, natomiast w jaki sposób powinieneś wybrać tę najodpowiedniejszą do Twojego domu? Jak zagospodarować szafy ? Niewątpliwie, najlepiej będzie spisać wszystkie rzeczy, które będziesz chciał w niej przechowywać. Ubrania? Buty? Rzeczy zimowe? A może płaszcz lub domowe gadżety? Z pewnością nie musisz się martwić o to wszystko, nasi projektanci, którzy przygotowują ofertę, wezmą pod uwagę wszystkie opcje.

W naszym salonie znajdziesz maksymalnie pojemne szafy, w których zmieścisz wszystko, czego potrzebujesz. Skończ raz na zawsze z brakiem wolnego miejsca. Kurtki, które wiszą na wieszakach w przedpokoju, zajmując i tak niewielką przestrzeń, to już przeszłość. Z pewnością dzięki nam poskromisz bałagan, który przy większej ilości domowników wydaje się być nieunikniony! Mamy propozycje dla każdego!

Szafy, w których wszystko pomieścisz

Oczywiście poza swoją praktycznością, proponowane przez nas szafy posiadają wiele więcej. To fantastyczny design, który swoim stylem nawiązuje do najmodniejszych obecnie aranżacji. Znajdziesz więc meble, które odnajdą się w nowoczesnym, minimalistycznym wnętrzu, ale też tym klasycznym, które nie rezygnuje z drewna, jako głównego materiału. Sam się przekonaj, że naprawdę dobre meble są na wyciągnięcie ręki. Studio mebli w Kaliszu zaprasza!

Szafa z drzwiami suwanymi czy z drzwiami otwieranymi na zawiasach?

Ten problem pomagamy rozwiązać, zadając więcej pytań, np.: czy mam miejsce, aby drzwi otworzyły się na pomieszczenie? ile jest miejsca na zabudowę? jaki efekt chce klient uzyskać? Odpowiedzi na te pytania pozwolą w doborze odpowiedniej szafy. A my zaprojektujemy funkcjonalną szafę, dostosowaną do potrzeb klienta.

Więcej ciekawych informacji na naszym fanpage.