fbpx

Meble na wymiar Kalisz

Kalisz – tutaj znajdziesz doskonałe meble na wymiar!

Planujesz remont domu i nie wiesz, na jakie meble postawić? A być może przeciwnie, nie remontujesz nic, a chcesz nieco urozmaicić wnętrze, dodając do niego elementy łączące w sobie stylowy design z najwyższą praktycznością? W związku z tym, najlepszym rozwiązaniem będą meble na wymiar. Z pewnością dobrze trafiłeś, ponieważ nasz salon, który znajdziesz w miejscowości Kalisz, posiada doskonałą ofertę. To właśnie tutaj znajdziesz nasz sklep i naszych fachowców, którzy gotowi są odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, pomagając Ci umeblować dom Twoich marzeń.

Dlaczego akurat meble na wymiar? Ze względu na to, że w tym przypadku to Ty decydujesz o formie, kolorze, a przede wszystkim wymiarze. Natomiast nasi projektanci pomogą połączyć te wszystkie wytyczne w ten sposób, aby kuchnia była funkcjonalna. Katalogowe propozycje, choć piękne i przykuwające wzrok, nie zawsze będą pasować do zastanej aranżacji. Również niecodzienne rozmiary mogą okazać się problematyczne. Na szczęście u nas możesz dopasować wszystkie propozycje do własnych potrzeb.

Meble na wymiar projektujemy dedykując je danemu wnętrzu, wkładając w to mnóstwo pozytywnej energii i serca. Jeszcze bardziej dokładamy wszelkich starań, aby efekt końcowy był doskonały, a projekt oddawał niepowtarzalność charakteru, upodobań i zmysłu estetycznego klienta.

Meble na wymiar Kalisz. Postaw na jakość!

Projektowanie przestrzeni to nasza pasja. Właśnie dlatego do oferty wprowadziliśmy meble na wymiar – dzięki tej opcji pomożemy Ci tak zaplanować przestrzeń, abyś w swoim domu czuł się maksymalnie komfortowo. To przecież Twoja twierdza, zadbaj więc o nią, za jednym zamachem dobierając idealnie pasujące propozycje. Możesz być przy tym pewny, że posiadamy meble na wymiar (Kalisz – tutaj znajdziesz nas sklep!) w niemal każdym stylu aranżacyjnym. Interesuje Cię skandynawski minimalizm? A może modny eklektyzm? Stawiasz na nowoczesność, czy tradycyjne rozwiązania? Wszystko to i wiele więcej znajdziesz u nas!

Jakość mebli na wymiar, która nas wyróżnia.

Wszystkie produkowane przez nas korpusy mebli kuchennych wykonywane są z płyty meblowej, która jest okleinowana obrzeżem typu ABS lub PCV. Szafki zawsze są kołkowane i sklejane, lub kołkowane i skręcane. Z pewnością dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskujemy bardzo mocne i trwałe meble, których jakość pozostaje taka sama przez wiele lat. Odróżnia nas to, od większości konkurencyjnych firm.

Blaty laminowane są zawsze w jednym odcinku – do dł. 410 cm. Połączenia kątowe wykonujemy na tzw. półokrągłą wcinkę uzyskiwaną za pomocą specjalistycznego oprzyrządowania. Samo połączenie jest wykonywane z użyciem preparatu zabezpieczającego przed działaniem wilgoci. Uzyskany efekt – gładka powierzchnia, idealnie przygotowana do zadań w kuchni.