fbpx

Blog

Projekt i realizacja kuchni Poznań. Meble na wymiar Poznań

Zapraszam do zapoznania się - Projekt i realizacja kuchni Poznań, galeria zdjęć z realizacji. Kuchnie od projektu do realizacji.

Czytaj dalej

Kuchnia w stylu angielskim. Ponadczasowy design.

Planujesz wykonanie kuchni w stylu angielskim? Jest to nie lada przedsięwzięcie. Uwielbia takie wyzwania. Wykonamy profesjonalny projekt i piękną realizację.

Czytaj dalej

Piękna kuchnia nowoczesna z salonem

Kuchnia marzenie ... kuchnia piękna, nowoczesna, funkcjonalna i ergonomiczna, biorąc oczywiście pod uwagę możliwości pomieszczenia połączonego z salonem.

Czytaj dalej

Minimalizm w kuchni - jak osiągnąć "simplicité"

Kuchnia naprawdę jest sercem każdego domu, dlatego właśnie nadaje mu charakter. Warto urządzić ją tak, by miała kojący wpływ na nasz nastrój. Jak sprawić, by poprawiała humor?

Czytaj dalej

Cegła w kuchni - aranżacje, inspiracje i pomysły

Cegła sprawia, że wnętrze staje się przytulne i nabiera charakteru. Potrafi zwykłej przestrzeni nadać efekt „wow!”, ponieważ nadaje zwykłej białej ścianie - ciepło i charakter.

Czytaj dalej

Kuchnia w stylu skandynawskim

Kuchnia w stylu skandynawskim zupełnie niedawno wdarła się do polskich mieszkań, choć jej rozkwit przypada już na lata powojenne.

Czytaj dalej

Kuchnia zamknięta czy otwarta na salon

Wiemy jak ważną decyzją jest wybór sposobu aranżacji kuchni. Lepsza kuchnia zamknięta czy otwarta na salon? Każda z opcji ma swoje wady i zalety.

Czytaj dalej

Jak zapewnić porządek w kuchni? Sposoby na organizację

Nieporządek w kuchni to spory problem, zwłaszcza w tych małych, blokowych. Przebywanie we wnętrzu, gdzie na blatach piętrzy się ...

Czytaj dalej

Biała kuchnia z żółtymi dodatkami - odważ się!

Kuchnia dla większości osób, kojarzy się ze stonowanymi kolorami. Nie każdy z nas lubi odważne kolory, ale trzeba przyznać, że obok tak oryginalnych mebli kuchennych nikt nie przejdzie obojętnie.

Czytaj dalej

Pokój dla ucznia - aranżacje, inspiracje i pomysły

Styl pokoju dziecka zmienia się wraz z jego wzrostem. Chyba najważniejszej zmiany dokonujemy kiedy dziecko rozpoczyna naukę w szkole. To właśnie jest ten czas ...

Czytaj dalej

Targi Salone Internazionale del Mobile Mediolan

Targi Salone Internazionale del Mobile Mediolan organizowane są, głównie w kompleksie Fiera Milano w miejscowości Rho.

Czytaj dalej

Oświetlenie do kuchni - jakie oświetlenie wybrać?

Prawidłowe oświetlenie do kuchni jest wyznacznikiem odpowiednich warunków pracy i jest elementem dekoracyjnym kuchni. Bardzo ważne jest światło dzienne ...

Czytaj dalej

Rośliny i zioła w kuchni - aranżacje

Kuchnie z zielonymi roślinami w doniczkach są bardzo przyjemnym akcentem dekoracyjnym . Kuchnia jest dla wielu z nas bardzo ważnym pomieszczeniem w domu, gdzie rozmawiamy z bliskimi ...

Czytaj dalej

Segregacja odpadów w kuchni

Część populacji, nie zdaje sobie sprawy, jak ważnym problemem jest segregacja odpadów, zwłaszcza w kuchni. Ilość produkowanych przez człowieka odpadów można zmniejszyć, poprzez segregację.

Czytaj dalej

Kolor czerwony w kuchni - czerwone inspiracje i ciekawostki

Czerwień, jest kolorem najgorętszym ze wszystkich, kolorem życia i silnych emocji. Czerwień ma wiele znaczeń. W Chinach na przykład symbolizuje szczęście, piękno, powodzenie.

Czytaj dalej

Zmywarka do zabudowy - praktyczny sprzęt

Mimo że już dawno przestaliśmy uważać zmywarkę za luksus, wielu z nas wzbrania się przed jej kupnem. Wiele osób uważa, że zmywarka do zabudowy jest niepotrzebna.

Czytaj dalej

Czym czyścić meble kuchenne?

Często zastanawiamy się nad doborem odpowiednich środków, które pomogą nam w skutecznym czyszczeniu, odświeżaniu i regeneracji naszych mebli.

Czytaj dalej