fbpx

Projektowanie wnętrz Kalisz

Projektowanie wnętrz Kalisz

W naszej ofercie znajduje się również projektowanie wnętrz w miejscowości Kalisz, Wielkopolsce i całej Polsce: kuchni, salonów, kuchni połączonych z salonem, łazienek, biur czy innych pomieszczeń. W Drewland od 1990 roku zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją mebli, które harmonijnie wpisują się w pomieszczenia naszych Klientów. Kalisz jest siedzibą naszej firmy, nie oznacza to jednak, że ograniczamy się tylko do okolic tego miasta. Działamy w całej Polsce, a nasze projekty można podziwiać w domach setek Polaków.

Przez trzy dekady pracy doskonale poznaliśmy rynek wnętrzarski, ale nie spoczywamy na laurach. Nieustannie śledzimy najnowsze trendy i proponujemy jak najbardziej ergonomiczne, a także funkcjonalne rozwiązania. Nasz zespół tworzą najlepsi fachowcy w swoich dziedzinach, którzy odnajdują się w stale ewoluujących trendach aranżacyjnych. Wszystko dlatego, że nasza praca jest przy okazji naszą pasją. Nie ustajemy w wysiłkach, aby naszym Klientom tworzyć domy swoich marzeń.

W zakres naszych usług wchodzi m.in.:

  • projektowanie kuchni,
  • projektowanie łazienek,
  • aranżacja salonów,
  • czy szeroko pojęte projektowanie wnętrz.

Projektant wnętrz Kalisz

Projektant wnętrz potrzebny od zaraz? W takim razie doskonale trafiłeś. Otóż dzięki naszej pomocy pomysłowo i estetycznie zaaranżujesz nawet najtrudniejszą, tym bardziej skomplikowaną przestrzeń o nietypowych rozmiarach, czy kształtach. Możesz nam wierzyć na słowo, że można fantastycznie zaprojektować zarówno wielkopowierzchniowy dom, jak i niedużą kawalerkę, otwarte, duże biuro, jak i niewielki gabinet. Dzięki fachowej wiedzy całość zostanie tak zaaranżowana, aby optycznie powiększyć wnętrze, nie zamykając go niepotrzebnymi, czy niepraktycznymi meblami.

Oferujemy zarówno projektowanie kuchni, projektowanie łazienek, czy projektowanie salonów. Każda z tych przestrzeni to inne pomysły i rozwiązania, które wcielone w życie sprawią, że będziesz czuł się każdego dnia doskonale. Projektowanie wnętrz Kalisz? Znasz nasz adres. Koniecznie nas odwiedź lub zadzwoń, aby zapoznać się ze szczegółami oferty. Dom Twoich marzeń jest na wyciągnięcie ręki. Pomoże Ci w tym projektant wnętrz, który naprawdę zna się na swoim fachu.

Aranżacja wnętrz Kalisz

Długoletnie doświadczenie w projektowaniu, pozwala aranżować wnętrza funkcjonalne i ergonomiczne, dostosowane do potrzeb inwestora. Co najważniejsze, nie musisz tracić czasu na wybór mebli – zrobimy to za Ciebie. Klient, który zamawia meble kuchenne w naszym salonie, usługę projektową otrzymuje w gratisie, wraz z dokumentacją techniczną dla wykonawcy remontu. Dokumentacja jest bardzo ważnym elementem projektowania, dlatego dzięki opracowanym i przemyślanym założeniom projektanta, zyskasz informacje gdzie instalator wykona podłączenie wodno-kanalizacyjne, gdzie umiejscowi gniazda wtykowe, czy gdzie i jaką rurę wentylacyjną do okapu należy wyprowadzić.
Nie musisz się znać na instalacjach – z naszym projektem technicznym remont nie będzie już wyzwaniem.