fbpx

Projekt i realizacja kuchni Poznań. Meble na wymiar Poznań

19 stycznia, 2022

Projekt kuchni na odległość

Projekt i realizacja kuchni Poznań jest związana z pracą na odległość. Lecz projekt powstaje identycznie jak dla klienta w Kaliszu. Jak projektujemy? Pierwsze rozwiązanie, to spotkanie stacjonarnie. Drugie rozwiązanie, to praca na odległość, czyli projekt kuchni wysyłamy na wskazany adres mailowy. Jedynie czego nie zrobimy na odległość, to dobór materiałów. Więc niezbędne jest choć jedno spotkanie w salonie. Wybieramy wówczas rodzaj frontów i blatów, dobieramy kolorystkę i omawiamy różnorodność wyposażenia wnętrz.

Projekt kuchni powstaje w programie CAD Kuchnie. Dzięki temu klient ma możliwość wejścia do swojego wnętrza. Natomiast na odległość wysyłamy wizualizacje wnętrza, słuchamy uwag i pracujemy dalej.

Kuchnia na wymiar Poznań

Projekt i realizacja kuchni Poznań. Zdjęcia z realizacji wykonanej w roku 2021. Inspiracją do wykonania zabudowy w takiej kolorystyce była nasza ekspozycja. Wykorzystaliśmy stalowe fronty wykonane z płyty meblowej Velvet o ultramatowym wykończeniu, w połączeniu z dekorem drewna dąb halifax naturalny i blatem dekton, na którym występują wyraziste żyły w kolorze złota. Delikatne czarne uchwyty i bateria kuchenna z dozownikiem (Franke) również w czarnym macie, tworzą w kuchni klimat loftowy.

Widać z resztą, że klienci dobrze czują się w towarzystwie czerni. Sami dokonali wyboru lamp, czarnych stołków oraz stołu.

W korytarzu są wysokie szafy i element dekoracyjny – witryna z czarnymi ramkami, oraz podświetlanymi półkami. Ze względu na połączenie kuchni z korytarzem, zabudowa jest spójna z meblami kuchennymi. Biorąc pod uwagę materiały użyte w kuchni, powstała spójna zabudowa.

Realizacja w Poznaniu przebiegała w dwóch etapach. W pierwszym etapie projektowaliśmy i wykonaliśmy meble kuchenne. Drugim etapem było projektowanie i realizacja zabudowy w korytarzu. Wówczas powstał taki oto uroczy dwustronny regał, jeszcze bardziej wyznaczający granicę kuchni.

W rezultacie naszej współpracy powstały piękne wnętrza. Serdecznie dziękujemy naszym klientom za możliwość udostępnienia zdjęć.