fbpx

O nas

Nasza historia sięga 1990 roku, gdzie 1 grudnia powstała rodzinna firma, specjalizująca się w produkcji mebli na zamówienie. Od początku działalności, właściciele zrzeszeni są w Związku Rzemieślników Cechowych w Kaliszu, a w 1996 Jacek ukończył studia wyższe na kierunku Technologia Drewna oraz uzyskał tytuł inżyniera.

Tak jak Firma powstała w wyniku pasji, tak do dziś dzień projektujemy i tworzymy meble z entuzjazmem. W efekcie naszej pracy, powstają meble na wymiar dedykowane konkretnemu wnętrzu, które łączą ergonomię, funkcjonalność oraz piękny design. Wzornictwo naszych mebli i polityka jakości zachwyca każdego klienta. Gwarancją jakości jest współpraca z uznanymi na całym świecie producentami akcesoriów meblowych. Jesteśmy otwarci, dlatego chcemy poznać jakie są Państwa potrzeby, aby wspólnie stworzyć kuchnię marzeń. Taki sam stosunek mamy do innych mebli na zamówienie.

Owszem kuchnia to królestwo każdego mieszkania, ale wykonujemy również szafy z drzwiami przesuwnymi, meble łazienkowe, meble pokojowe, meble biurowe i inne meble na wymiar. W naszej ofercie znajdziecie również nietypowe zabudowy meblowe np. zabudowy pod schodami. Nasza inwencja twórcza pozwala na podejmowanie najtrudniejszych wyzwań, aby stworzyć meble marzeń. Rozumiemy jak dużo energii pochłania budowa domu, czy remont.

Jesteśmy dla Państwa po to, by pomóc w tym na czym znamy się najlepiej – zaprojektować meble idealne do Waszego wnętrza.

Profesjonalna aranżacja wnętrz powstaje dla Państwa w programie Cad Kuchnie. Zabudowy dostarczamy do Państwa mieszkania, a wykwalifikowani fachowcy dokonują montażu, używając profesjonalnych narzędzi. Projektujemy i montujemy nasze meble w całej Polsce. Nasze kuchnie są również w Szwecji, Anglii, Niemczech i Francji.