fbpx

Biała kuchnia z żółtymi dodatkami – odważ się!

28 lipca, 2015

Kuchnia dla większości osób, kojarzy się ze stonowanymi kolorami. Nie każdy z nas lubi odważne kolory, ale trzeba przyznać, że obok tak oryginalnych mebli kuchennych nikt nie przejdzie obojętnie. Meble kuchenne z jaskrawymi dodatkami przyciągają uwagę raczej każdego człowieka. Kuchnia barwna, kolorowa może składać się z wielu odcieni, od delikatnych, po te zupełnie przeciwne, intensywne barwy. Właśnie jak poniższa aranżacja – kuchnia biała z żółtymi dodatkami.

Biała kuchnia z żółtymi dodatkami – czym się kierować?

Aby całość idealnie ze sobą współgrała, należy do wnętrza wprowadzić harmonię. Do aranżacji kuchni w kolorach, zdecydowanie należy wybrać odpowiednie akcesoria. Kolorowe ściany, świetnie pasują do aranżacji kuchni nowoczesnych, ale również i kuchni klasycznych. Decydując się na kolorową kuchnię, należy kierować się nie tylko modą czy najnowszym trendem, ale nade wszystko własnym gustem. Zdecydowanie to my domownicy powinniśmy być najbardziej zadowoleni ze swojego wnętrza. Z pewnością MY – nikt inny – będziemy spędzać w niej najwięcej czasu. Więc nie bójmy się działać – do odważnych świat należy. Biała kuchnia z żółtymi dodatkami, była wymarzoną przez małżeństwo przebojowo idące przez życie. Czyż nie warto spełniać swoich ukrytych pragnień? Zapewne warto! Takie wnętrza, inne niż wszystkie, dają również nam producentom mebli moc pozytywnej energii.

Żółty blat CORIAN – co to jest?

Warto zwrócić uwagę na blat kuchenny, ponieważ jest wykonany z niezwykłego materiału typu solid surface CORIAN®. To trwały, nieporowaty i jednorodny materiał powierzchniowy, składający się w ok. 1/3 z żywicy akrylowej, a w ok. 2/3 z minerałów naturalnych. Nowoczesna technologia obróbki CORIAN® daje możliwość dowolnego kształtowania i łączenia kolorów z pełnej palety barw. Biała kuchnia z tym żółtym blatem prezentuje się zjawiskowo.

Biała kuchnia z żółtymi dodatkami blat corian

Biała kuchnia z żółtymi dodatkami – jakie systemy są w kuchni?

W prezentowanej kuchni znajdują się okucia firmy Blum, między innymi Aventos HS – system nachodzący. Lewy narożnik mieści półki Le Mans, które gwarantują dużo przestrzeni na przechowywanie garnków. Pojemne narożne szuflady znajdujące się w prawym narożniku, idealnie pomieszczą wszystkie sztućce, oraz przyrządy niezbędne do gotowania. Pod zlewem znajduje się pojemna szuflada na środki czystości, zaś kosz na śmieci znajduje się obok … dlaczego? Ponieważ większa segregacja w kuchni jest bardziej praktyczna i pojemna.

Biała kuchnia z żółtymi dodatkami – dekoracje

W kuchni zaprojektowane są otwarte półki. Oczywiście pojawił się kolor żółty na tych elementach. Półki nad średnio wysoką zabudową mebli kuchennych, sprawdzają się idealnie na przechowywanie w nich na co dzień używanych talerzy czy filiżanek. Natomiast półki, które są widoczne od strony pokoju, wydzielają strefę kuchenną.

Zapraszam Cię na blog, gdzie przeczytasz o odważnym kolorze czerwonym.