Meble kuchenne do małej kuchni

Zaprojektowanie małej kuchni jest nielada wyzwaniem. Przeważnie klienci chcą jak najbardziej wykorzystać wysokość małego pomieszczenia – zabudować meblami od podłogi aż po sufit, ale rozwiązanie takie nie jest dobrym pomysłem, gdyż przytłoczy jeszcze bardziej małą przestrzeń. Sprawi wrażenie, że pomieszczenie jest jeszcze ciaśniejsze niż jest w rzeczywistości. Dla naszego dobrego samopoczucia lepiej zrezygnować z wysokiej zabudowy górnej, a zwłaszcza z szafek do sufitu.

W prezentowanej kuchni szafki górne są niskie i dodatkowo jasne, optycznie powiększając przestrzeń. Fronty otwierają się za pomocą systemu AWENTOS HS – podnośnik do frontu uchylno-nachodzącego jest idealny do dużych jednoczęściowych frontów. Front otwiera się łatwo, zatrzymuje się w każdej żądanej pozycji, a dzięki BLUMOTION zamyka się delikatnie i cicho. Na frontach ładnie prezentują się uchwyty chromowane firmy EUREKA.

Zamiast płytek, na ścianie między szafkami zamontowano płytę dekoracyjną w kolorze czarnym, podobnie jak na blacie barku.

Warto przemyśleć rozplanowanie małej kuchni, aby cieszyć się z komfortu jej użytkowania.

Poznań … to tam realizowaliśmy powyższy projekt. Nasze meble montowaliśmy również w miastach: Warszawa, Łódź, Wrocław, Błaszki, Jarocin, Pleszew, Ostrów Wlkp., Krotoszyn. Nasze kuchnie pojechały do państw Unii Europejskiej: Francja, Irlandia i Szwecja.