Meble dedykowane do łazienki pani A.

Łazienka to pomieszczenie, w którym przechowywane są przeróżne przedmioty. W zależności od tego, czy ma to być łazienka przeznaczona dla domowników, gości, czy ma spełniać rolę pralni potrzebne są odpowiednie meble, aby schować w nie: brudną bieliznę, czyste ręczniki, niezbędną chemię gospodarczą i kosmetyki.

Projektanci naszej firmy wykonują aranżację takiego pomieszczenia, włącznie z zaprojektowaniem kafli, oświetlenia, opracowaniem wersji kolorystycznej i zasugerowaniem kształtu mebli. Ważne, aby meble łazienkowe były wykonane z materiałów odpornych na działanie wody i pary.

W łazience pani A. meble wykonano z płyty mdf lakierowanej na kolor biały w połysku. Aby uzyskać maksymalne wykorzystanie powierzchni szuflady pod umywalką, kształt szuflady został dostosowany do przyłącza wodnego. Użyto kryty system prowadnic do szuflad z drewna – TANDEM, aby komfort obsługi został zwiększony maksymalnie. Szuflada zamyka się delikatnie i cicho dzięki systemowi BLUMOTION. Pani A. kupując umywalkę podwieszaną, świadomie zdecydowała się na blat granitowy.

Tak zaprojektowane i wykonane szafki powodują, iż okres użytkowania będzie bardzo długi.