Pokój ucznia. Biurko.

Maj 20, 2015 By In Blog No Comment

Pokój ucznia. Biurko jest jednym z najważniejszych mebli, dlatego projektując je dla dziecka bierzemy pod uwagę jego ustawienie. Ustawiamy je tak, aby światło dzienne wpadało z lewej strony dla osoby praworęcznej, z prawej strony dla osoby leworęcznej. Biurko z reguły będzie służyło wiele lat, więc dla ergonomicznej pracy przy nim, warto kupić krzesło z regulacją wysokości. Niezbędna będzie lampka na biurku, z regulowanym kątem padania światła. Jeżeli planujemy remont pokoju, to ważna jest również lampa sufitowa oraz kinkiet przy łóżku. Pokój ucznia to nie tylko miejsce nauki i odpoczynku, ale niejednokrotnie pokój spotkań i zabaw z rówieśnikami. Warto zostawić trochę przestrzeni, aby dzieci czuły się swobodnie. Zadbajmy o to, żeby uczeń miał w pokoju to co niezbędne, ale w zgodzie z jego zainteresowaniami i fascynacjami. Jeśli chcesz urządzić pokój dla ucznia na początek roku szkolnego, nie zwlekaj do sierpnia. Aranżacja wnętrza, wykonanie z materiałów na zamówienie, to wszystko powoduje, że termin realizacji wydłuża się.

 Pokój dla dziewczynki Pokój dla dziewczynki w wieku szkolnym. Duże, wygodne biurko, przy którym nie tylko są odrabiane prace domowe, ale spotykają się przy nim również koleżanki. Po prawej stronie biurka jest szafa na ubrania, natomiast po lewej szuflady oraz ozdobne półki.

 Meble do pokoju ucznia  Aranżacja pokoju dla dziewczynki. Biurko, na którym będzie stał komputer, z dwoma pomocnikami – szuflady. Szafki z wygrubionymi korpusami sprawiają, że meble wyglądają efektownie.

 Biurko w pokoju Pokój ucznia, którego nie trzeba pytać o zainteresowania. Za pomocą nadruku na frontach wykreowano w jego pokoju klimat nawiązujący do wyścigów F1.

 Aranżacja pokoju ucznia Tutaj mamy pokój małej damy. Wytworne biurko, krzesło i stylizowana szafa odzwierciedlają upodobania.

 Pokój dla dwójki dzieci Pokój dla dwóch uczni – nie lada wyzwanie.

 Pokój ucznia Pokój dla nastolatka.

 Biurko i szafki do pokoju Niesztampowe biurko i szafki dla nastolatki. Tutaj również przejawiają się zainteresowania dziewczyny.

Jedna z realizacji pokoju ucznia – zobacz więcej:

Pokój ucznia

 

Dodaj komentarz