Meble kuchenne niebanalnie. Blat CORIAN®

Lipiec 28, 2015 By In Blog 1 Comment

Kuchnia większości osób kojarzy się z jasnymi kolorami. Nie każdy z nas lubi odważne kolory w kuchni, ale trzeba przyznać, że obok tak oryginalnych mebli kuchennych nikt nie przejdzie obojętnie … takie meble kuchenne przyciągają uwagę. Kuchnia barwna, kolorowa może składać się z wielu odcieni, od delikatnych po te całkiem odważne i intensywne barwy. Aby całość idealnie ze sobą współgrała, należy do wnętrza wprowadzić harmonię. Do aranżacji kuchni w kolorach należy dopasować odpowiednie akcesoria. Kolorowe ściany, świetnie pasują do aranżacji kuchni nowoczesnych, ale również i kuchni klasycznych. Decydując się na kolorową kuchnię, należy kierować się nie tylko modą, lub nowym trendem, ale także własnym gustem. To my domownicy powinniśmy być najbardziej zadowoleni ze swojej kuchni. To właśnie MY, nikt inny, będziemy w niej spędzać najwięcej czasu, więc nie bójmy się działać – do odważnych świat należy. Tak jak ta kuchnia, należy do małżeństwa przebojowo idącego przez życie. Takie wnętrza inne niż wszystkie, dają również nam producentom mebli moc pozytywnej energii. Warto zwrócić uwagę na blat kuchenny, który jest wykonany z niezwykłego materiału jakim jest CORIAN®. Nowoczesna technologia obróbki CORIAN® daje możliwość dowolnego kształtowania i łączenia kolorów z pełnej palety barw.

W prezentowanej kuchni znajdują się okucia firmy Blum, między innymi Aventos HS – system nachodzący. Lewy narożnik mieści półki LeMans, które gwarantują dużo przestrzeni na przechowywanie garnków. Pojemne narożne szuflady znajdujące się w prawym narożniku, idealnie pomieszczą wszystkie sztućce, oraz przyrządy niezbędne do gotowania. Pod zlewem znajduje się pojemna szuflada na środki czystości, zaś kosz na śmieci znajduje się obok … dlaczego ? Dlatego, iż większa segregacja w kuchni jest bardziej praktyczna i pojemna.

Otwarte półki, nad średnio wysoką zabudową mebli kuchennych, sprawdzają się idealnie na przechowywanie w nich na co dzień używanych talerzy oraz filiżanek. Jeśli mamy w domu ładną zastawę, talerze, filiżanki, których szukaliśmy tyle czasu, nie chowajmy ich w szafkach kuchennych. Cieszmy się nimi na co dzień !

  kuchnie Warszawa

 ekskluzywne meble kuchenne

 projektowanie mebli kuchennych
 ekskluzywne blaty

 szafka narożna w kucni

 szafa w przedpokoju
 meble kuchenne Warszawa

 projektowanie Warszawa

Zapraszam do obejrzenia realizacji mebli kuchennych z czerwonymi frontami:

 niebanalne meble kuchenne

 

One Response to Meble kuchenne niebanalnie. Blat CORIAN®

Dodaj komentarz